Doprava a logistika
Blažej Marga
Nákladná cestná doprava
- Obec
- Prešov
- Od roku
- 2020
- IČO
- 53 341 562
Blažej Marga
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 080 01 Prešov
- Na trhu od
- 28. septembra 2020
- IČO
- 53 341 562
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 49.41)
- Nákladná cestná doprava
Podnikanie v číslach
- 6
- rokov na trhu
- 2020
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Blažej Marga
Blažej Marga – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Prešov. Podniká od 28. septembra 2020.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t…, poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla a kuriérske služby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Blažej Marga
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 53 341 562
- Dátum vzniku
- 28. septembra 2020
- Miesto podnikania
- 080 01 Prešov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Košice, vložka č. 750-55969
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 49.41)
- Nákladná cestná doprava
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Blažej Marga zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
-
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
-
Kuriérske služby
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Blažej Marga?
Miesto podnikania je v obci 080 01 Prešov.
Čím sa Blažej Marga zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t…; poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla; kuriérske služby; maloobchod a veľkoobchod.
Aké je IČO – Blažej Marga?
IČO je 53 341 562.
Odkedy podniká Blažej Marga?
Podnikanie začalo 28. septembra 2020. Na trhu pôsobí 6 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.